Aktualności

"Słowa które leczą" - warsztat Oddziału Bajka w Fifnej!!! »

Słowo może uskrzydlić, leczyć, dawać nadzieję oraz pomagać znaleźć właściwy szlak... 
Słowa, które leczą” to dwudniowy warsztat arteteraputyczny który odbył się w ramach szkoleń projektu Fundacji Serdecznik "Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka".
Wiedza, pytania, odpowiedzi i ćwiczenia, a przede wszystkim, niepowtarzalne spotkanie pedagogów szkół przyszpitalnych z całej Polski. Dziękujemy wszystkim za waszą obecność, radość i gorące emocje jakie przywieźliście ze sobą do Poznania!!! 
Warsztat odbył się w salach "Projektu Fifna".

 

SZKOLENIE ODDZIAŁU Bajka w Fifnej!!! »

"Twoja regeneracja - o tym jak dbać o swój wewnętrzny dobrostan" czyli szkolenie dla kolejnej grupy wspaniałych pedagogów Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Szkolenie w ramach projektu "Oddział Bajka - Wędrująca szpitalna Biblioteka" odbyło się w Projekt Fifna, a poprowadziła je Anna Bany z Serdecznik Fundacja!!!

Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco wszystkie uczestniczki!!!

https://www.facebook.com/oddzialbajka

"Z książką przy kawie" - szkolenie w Serdeczniku!!! »

A w Serdeczniku "Z książką przy kawie" - spotkanie ze wspaniałymi pedagogami Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Były książki nowe i te dobrze już wszystkim znane. Dzieliliśmy się doświadczeniami i inspiracjami. Spotkanie poprowadziła Anna Bany.

Dziękujemy wszystkim za słoneczną atmosferę i już umawiamy się na kolejne spotkanie!!!

https://www.facebook.com/oddzialbajka

Sztuka pod Kaponierą!!! »

W sobotę 24.10.2022 w ramach wydarzeń artystycznych Sztuka pod Kaponierą przeprowadziliśmy warsztaty dla dorosłych i seniorów w technice suchych pasteli. Efekty prac uczestników możecie zobaczyć na zdjęciach :)

Dziękujemy za zaproszenie Kaponiera Kolejowa!

https://www.facebook.com/serdecznik