Aktualności

wakacyjne zajęcia plastyczne w szpitalach - lipiec 2013 »

Rozpoczęliśmy prowadzenie wakacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Specjalistycznego Zespołu Opieki nad Matką i Dzieckiem na ul.B.Krysiewicza i Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej. Zajęcia potrwają do końca lipca.

Artystyczno-muzykalne wakacje z jogą »

Fundacja Serdecznik i Studio Serdecznik zapraszają serdecznie dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w „Artystyczno-muzykalnych wakacjach z jogą” Artystyczne lato to przygoda z artystami, malowanie, rzeźba, muzyka, instrumenty, joga i ruch a wszystko to w pięknych wnętrzach , tajemniczym ogrodzie i pod okiem doskonałych specjalistów którzy wprowadzą dzieci w niezwykły świat sztuki i jogi.

Plenery ogrodowe „Przestrzeń i kolor” - lato 2013 »

Plenery ogrodowe* „Przestrzeń i kolor” letnie warsztaty plastyczne dla młodzieży 2 turnusy: od 1 do 5 lipca i od 22 do 26 lipca w godz. od 14:00 do 17:00 Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 16 lat na letnie warsztaty plastyczne, które będą się odbywały w lipcu w przestrzeni pracowni plastycznej i ogrodu siedziby Fundacji Serdecznik na ul. Grodziskiej 15.

wystawa końcoworoczna »

15 czerwca 2013r w siedzibie naszej fundacji odbyła się wystawa prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych i zakończenie roku. Dokumentacja fotograficzna do obejrzenia w naszej galerii.