Aktualności

Drugie szkolenie online pedagogów szpitalnych w ramach projektu Bajkowozowe Walizki Wyobraźni!!! »

W ramach projektu Bajkowozowe Walizki Wyobraźni wraz z otrzymaną Walizką, wszyscy pedagodzy szpitalni odbywają trzy szkolenia online poświęcone kreatywnej pracy z książką, z dziećmi przebywającymi w szpitalach. Drugie szkolenie za mani!!!

Walizki pedagodzy otrzymają w ramach projektu "Oddział Bajka - Wędująca Szpitalna Biblioteka" realizowanego przez Fundacje Serdecznik.

https://www.facebook.com/oddzialbajka

Szkolenie online kolejnej grupy pedagogów szpitalnych - Bajkowozowe Walizki Wyobraźni !!! »

Do każdej Bajkowozowej Walizki Wyobraźni pedagodzy szpitalni otrzymują w "pakiecie" trzy szkolenia online!!!
Pierwsze już za nami! Dziękujemy wszystkim za piękne spotkanie chociaż na odległość!!! Przed nami jeszcze dwa sptkania
 

Wkrótce Walizki wypełnione książkami wyruszą do szpitali dzieciecych!!!

 
Szkolenie odbyo sie w ramach projektu Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka realizowanego przez Fundację Serdecznik.

Projekt Fifna - Krok w stronę normalności !!! »

W piątek, 28 maja 2021 po prawie roku od ostatniego spotkania zebrała się Grupa Literacka Seniorów. Sama Fifna już przed 9.00 szykowała się na dawno wypatrywanych gości. Od rana mruczał i sapał obudzony ekspres do kawy. Młynek z radości zgrzytał dawno nie używanymi zębami . Żarówki nabierały blasku i o 9.00... O 9.00 to było "jak dawniej". Najpierw konsultacje, a później Grupa Literacka Seniorów. Gwar, śmiech, literatura mieszały się z aromatem świeżo parzonej kawy. Już początek nas zaskoczył, bo każda z Pań Uczestniczek Grupy (także Fifna, wszak to również Pani) dostała od Zbyszka piękne róże. Później jak u Hitchcocka niespodzianki tylko narastały...... >>>

Dajemy radę - Oddział Bajka !!! »

Pomimo panującej pandemii i zwiazanych z nimi obostrzeń, które dotknęły także Bajkowozy w części szpitali w których jest to możliwe Wędrujące Szpitane Bibliteki i Bajkowozowe Walizki Wyobraźni docierają z pedagogmi do dzieci!!! Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko p0wróci do normy!!!

Pozdrawiamy wszystkich pedagogów - Opiekunów Bajkowozów w całej Polsce !!!

https://www.facebook.com/oddzialbajka

8 kolejnych Bajkowozowych Walizek Wyobraźni już z dziećmi w szpitalach !!! »

,

8 kolejnych Bajkowozowych Walizek Wyobraźni wraz z pedagogam już odwiedzai dzieci w szpitalach dziecięcych w Polsce. Czerwne bajkowozowe Walizki są małymi pomocnikami Bajkowozów zgoddnnie z mottem "Gdzie Bajkowóz nie może, tam Walizkę wyśle". Kolorowe, zwinne, łatwe w obsłudze i zawsze "pod ręką, zastepują Bajkowozy tam gdzie w związku ze szpitalnymi obostrzeniami Bajkowozy nie mogą dotrzeć.

Wkrótce kolejne walizkowe wiadomości !!!

Walizki pedagodzy otrzymają w ramach projektu "Oddział Bajka - Wędująca Szpitalna Biblioteka" realizowanego przez Fundacje Serdecznik.

https://www.facebook.com/oddzialbajka

WZNOWIENIE KONSULTACJI INFORMATYCZNYCH w Projekt Fifna !!! »

Od dnia 5 maja 2021 roku Fundacja Serdecznik wznowiła w Projekt Fifna konsultacje informatyczne dla Seniorów. Konsultacje odbywają się w każdą środę i piątek w godzinach od 9.00 do 13.00. Konsultacje są bezpłatne i obowiązują na nie zapisy pod numerem telefonu 533-488-550. W trakcie spotkania pomożemy Wam rozwiązać Wasze problemy związane z obsługą smartfona, laptopa, aparatu cyfrowego. Wszystkich chętnych Seniorów serdecznie zapraszamy do zapisów.
Na zdjęciu Seniorka w trakcie spotkania.