Aktualności

Oddział Bajka z Kulturą Dostępną !!! »

Projekt Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka - etap II, którego organizatorem jest Fundacja Serdecznik otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.
 

 

podziękowania »

Serdecznie dziękujemy wszystkim Podatnikom, którzy przekazali nam 1% swojego podatku w rozliczeniu za rok 2014. Jesteśmy zaszczyceni, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem. Dzięki Wam naszą pracę możemy realizować w coraz większym wymiarze.  

bezpłatne warsztaty »

W niedzielę 13 września 2015 r  w godzinach od 13:00 do 15:00 nasza pracownia plastyczna Artystart przeprowadzi bezpłatne warsztaty w restauracji Jadalnia. Będą to kolejne warsztaty z cyklu "Dzieciaki i pisaki" w których oprócz dzieci mogą uczestniczyć także wszyscy chętni do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych prac rysunkowych.

ZAPISY DO GRUP w pracowni plastycznej NA ROK 2015/16 »

Zaczynamy zapisy do grup zajęć cyklicznych.
Aktualny plan zajęć znajduje się na naszej stronie w zakładce > pracownia plastyczna.

W naszej ofercie mamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia rozpoczynamy 21 września.  

 

 

wystawa prac uczestników zajęć plastycznych 2014/2015r »

Zapraszamy na wystawę prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych w roku szkolnym 2014/2015 prowadzonych przez naszą pracownię plastyczną Artystart.

Wystawę można oglądać w Restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182, od 23 lipca do 17 września 2015r w godzinach otwarcia restauracji.

 

wystawa końcowa pracowni plastycznej artystart 2014/2015 »

22 czerwca br. odbyła się w siedzibie naszej Fundacji na Grodziskiej 15, kolejna - już szósta wystawa końcowa.
Była to wystawa podsumowująca rok szkolny 2014/2015 cyklicznych zajęć plastycznych.
Uczestnicy zajęć odbierali dyplomy i zarówno oni jak i pozostali goście mogli oglądać dużą ilość prac powstałych w tym roku w trakcie zajęć.
A my po raz kolejny mieliśmy ogromną satysfakcję ze wspaniałej atmosfery spotkania.
 

 

Pracownia plastyczna »

Zbliża się koniec roku szkolnego, przygotowujemy się do wystaw podsumowujacych ale też zapraszamy na zajęcia. Dołacz do nas teraz, zobacz jak pracujemy i zdecydujesz czy chcesz z nami i u nas artystartować od września.

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA ODDZIAŁ BAJKA »

Jako organizacja pożytku publicznego mamy przywilej ubiegania się o wpływy z 1% podatku. 

W tym roku dzięki deklaracjom podatników, którzy zechcą podarować nam część swojego podatku, wyposażymy kolejne szpitale w Bajkowozy w ramach projektu naszej Fundacji "Oddział Bajka – Wędrująca Szpitalna Biblioteka " .

 Przekaż 1% swojego podatku i pomóż nam wyposażyć kolejne szpitale w Bajkowozy.

 
 
 

 

ferie zimowe w szpitalach dziecięcych »

Kolejny raz prowadzimy zajęcia plastyczne w ramach ferii zimowych w Szpitalach dziecięcych na ul.Przybyszewskiego, na ul. Szpitalnej i na ul.Krysiewicza  . Zajęcia te są kontynuacją naszej stałej współpracy ze Szkołami przyszpitalnymi działającymi w tych placówkach.