Aktualności

drzwi otwarte Fundacji Serdecznik 2014 »

FUNDACJA SERDECZNIK I PRACOWNIA ARTYSTART ZAPRASZAJĄ na "DRZWI OTWARTE" bezpłatne warsztaty
06 września 2014r w godz.: od 15:00 do 17:00
Warsztaty będą dostępne dla wszystkich chętnych w każdym wieku.

Zapraszamy !!!

zapisy do grup na rok 2014/15 »

Wakacje za nami.
Zaczynamy zapisy do grup zajęć cyklicznych.
Aktualny plan zajęć znajduje się na naszej stronie w zakładce > pracownia.

Zajęcia rozpoczynamy 22 września.

Zapraszamy serdecznie

spotkanie piknikowe w przedszkolu wow »

28 sierpnia 2014r prowadziliśmy gościnnie warsztaty plastyczne w przedszkolu Wow. Pogoda spełniła nasze życzenia - była piękna, a my staraliśmy się spełniać życzenia dzieci w kwestii malowania buziek oraz wspierać ich radosną twórczość w malowaniu na wielkoformatowych płótnach i poduszkach. Relacja zdjęciowa w naszej galerii.

wakacyjne zajęcia plastyczne w szpitalach - lato 2014 »

Od 18 do 22 sierpnia prowadziliśmy wakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Specjalistycznego Zespołu Opieki nad Matką i Dzieckiem na ul.B.Krysiewicza . Radość tworzenia była ogromna mimo utrudnień ruchowych jakie miały dzieci przebywające na oddziale chirurgii, a my mamy ogromną satysfakcję z przyczynienia się do tej radości.

informacje wakacyjne »

Uprzejmie informujemy, że aktualny grafik zajęć  na rok 2014/15 ukaże się na naszej stronie po 25 sierpnia. Wtedy też zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestniczeniem w naszych cyklicznych zajęciach plastycznych do kontaktu z nami.
Jak w poprzednich latach zapraszamy do twórczego rozwoju w naszej pracowni: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.
Planujemy także utworzenie nowych grup i poszerzenie oferty zajęć.

 

Warsztaty z cyklu "dzieciaki i pisaki" w restauracji Jadalnia »

W najbliższą niedzielę 27 lipca w godzinach od 13:00 do 15:00 będziemy prowadzić bezpłatne warsztaty plastyczne w restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182.
Będą to warsztaty z cyklu "Dzieciaki i pisaki" w których oprócz dzieci mogą uczestniczyć także wszyscy chętni do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych prac rysunkowych.

Zapraszamy serdecznie

wakacyjne zajęcia plastyczne w szpitalach - lato 2014 »

21 lipca rozpoczęliśmy prowadzenie wakacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej. Radość tworzenia i ogromna kreatywność dzieci jest godna podziwu, a my mamy ogromną satysfakcję z przyczynienia się do tej radości. Zajęcia potrwają do 25 lipca.

wystawa prac uczestników zajęć plastycznych 2013/2014 r »

Zapraszamy na wystawę prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych w roku szkolnym 2013/2014 prowadzonych przez naszą pracownię plastyczną Artystart.

Wystawę można oglądać w Restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182, od 9 do 31 lipca 2014r w godzinach otwarcia restauracji.

Wystawa jest przedłużona do 02 września 2014r.