Aktualności

informacje wakacyjne »

Uprzejmie informujemy, że aktualny grafik zajęć  na rok 2014/15 ukaże się na naszej stronie po 25 sierpnia. Wtedy też zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestniczeniem w naszych cyklicznych zajęciach plastycznych do kontaktu z nami.
Jak w poprzednich latach zapraszamy do twórczego rozwoju w naszej pracowni: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.
Planujemy także utworzenie nowych grup i poszerzenie oferty zajęć.

 

Warsztaty z cyklu "dzieciaki i pisaki" w restauracji Jadalnia »

W najbliższą niedzielę 27 lipca w godzinach od 13:00 do 15:00 będziemy prowadzić bezpłatne warsztaty plastyczne w restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182.
Będą to warsztaty z cyklu "Dzieciaki i pisaki" w których oprócz dzieci mogą uczestniczyć także wszyscy chętni do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych prac rysunkowych.

Zapraszamy serdecznie

wakacyjne zajęcia plastyczne w szpitalach - lato 2014 »

21 lipca rozpoczęliśmy prowadzenie wakacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej. Radość tworzenia i ogromna kreatywność dzieci jest godna podziwu, a my mamy ogromną satysfakcję z przyczynienia się do tej radości. Zajęcia potrwają do 25 lipca.

wystawa prac uczestników zajęć plastycznych 2013/2014 r »

Zapraszamy na wystawę prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych w roku szkolnym 2013/2014 prowadzonych przez naszą pracownię plastyczną Artystart.

Wystawę można oglądać w Restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182, od 9 do 31 lipca 2014r w godzinach otwarcia restauracji.

Wystawa jest przedłużona do 02 września 2014r.

wystawa pracowni plastycznej Artystart »

26 czerwca 2014r odbyła się wystawa końcowa podsumowująca kolejny rok zajęć plastycznych w naszej pracowni plastycznej Artystart.
Rok wytężonej pracy ledwo się zmieścił na wciąż tej samej wielkości ścianach i w przestrzeni pracowni. Oczywiście bardzo się cieszymy, że mamy co roku coraz większą ilość uczestników zajęć.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom prac.

oddział bajka - Wędrująca Biblioteka na polanie »

Kiedy na oddziałach szpitalnych cały czas goszczą książki Oddziału Bajka, my postanowiliśmy oczarować takimi samymi książkami dzieci, które przychodzą do Parku Sołackiego w Poznaniu. Nasze spotkania nazwaliśmy „Wędrującą Biblioteką na polanie”. 

Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Rodziny w Domu Dziecka »

W sobotę 14 czerwca 2014r już po raz drugi wspieraliśmy wspólne świętowanie „Dnia Rodziny”, które odbyło się na terenie Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.

Było radośnie, kolorowo i bardzo rodzinnie. Relacja zdjęciowa z warsztatów w naszej galerii.

oddział bajka - Niespodziewani Goście »

Magicznie, zagadkowo i radośnie tak można podsumować nasze piątkowe spotkania z dziećmi.

Barokowe damy, Piraci , Panie dmuchawce w barwnych włosach i radosnych czapeczkach oraz Meksykanki przybyły do jednego poznańskich  przedszkoli .