Aktualności

wystawa pracowni plastycznej Artystart »

26 czerwca 2014r odbyła się wystawa końcowa podsumowująca kolejny rok zajęć plastycznych w naszej pracowni plastycznej Artystart.
Rok wytężonej pracy ledwo się zmieścił na wciąż tej samej wielkości ścianach i w przestrzeni pracowni. Oczywiście bardzo się cieszymy, że mamy co roku coraz większą ilość uczestników zajęć.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom prac.

oddział bajka - Wędrująca Biblioteka na polanie »

Kiedy na oddziałach szpitalnych cały czas goszczą książki Oddziału Bajka, my postanowiliśmy oczarować takimi samymi książkami dzieci, które przychodzą do Parku Sołackiego w Poznaniu. Nasze spotkania nazwaliśmy „Wędrującą Biblioteką na polanie”. 

Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Rodziny w Domu Dziecka »

W sobotę 14 czerwca 2014r już po raz drugi wspieraliśmy wspólne świętowanie „Dnia Rodziny”, które odbyło się na terenie Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.

Było radośnie, kolorowo i bardzo rodzinnie. Relacja zdjęciowa z warsztatów w naszej galerii.

oddział bajka - Niespodziewani Goście »

Magicznie, zagadkowo i radośnie tak można podsumować nasze piątkowe spotkania z dziećmi.

Barokowe damy, Piraci , Panie dmuchawce w barwnych włosach i radosnych czapeczkach oraz Meksykanki przybyły do jednego poznańskich  przedszkoli .

Dzień Dziecka »

Z okazji Dnia Dziecka 31 maja i 01 czerwca w GALERII HANDLOWEJ CITY PARK poprowadzimy warsztaty plastyczne pt. "Dzieciaki i pisaki" dla wszystkich chętnych (dzieci, a także „młodych duchem”) do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych, radosnych prac rysunkowych z niespodzianką.

Zapraszamy serdecznie

oddziała bajka - kreatywnie »

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły w aurze warsztatów dotyczących kratywnośći.
Twórczy nauczyciel - kreatywna strona uczenia oraz jak uczyć by nauczyć, alternatywne metody kreowania sytuacji edukacyjnej - to tematy warsztatów, które zrealizowała dla nauczycieli ze szkoły szpitalnej Agnieszka Cienciała.

Eco Roboty - kwiecień 2014 »

10 kwietnia 2014 braliśmy udział w Festiwalu Nauki i Sztuki.
"Pokonywanie niemożliwego" - to hasło przewodnie tegorocznej edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Festiwal odbywał się w dniach 8-10 kwietnia 2014 r.

Podczas festiwalu  organizowaliśmy warsztat, który cieszył się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - zatytułowany Eco Roboty.