Aktualności

oddziała bajka - kreatywnie »

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły w aurze warsztatów dotyczących kratywnośći.
Twórczy nauczyciel - kreatywna strona uczenia oraz jak uczyć by nauczyć, alternatywne metody kreowania sytuacji edukacyjnej - to tematy warsztatów, które zrealizowała dla nauczycieli ze szkoły szpitalnej Agnieszka Cienciała.

Eco Roboty - kwiecień 2014 »

10 kwietnia 2014 braliśmy udział w Festiwalu Nauki i Sztuki.
"Pokonywanie niemożliwego" - to hasło przewodnie tegorocznej edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Festiwal odbywał się w dniach 8-10 kwietnia 2014 r.

Podczas festiwalu  organizowaliśmy warsztat, który cieszył się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - zatytułowany Eco Roboty.

oddział bajka - odwiedziny Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel !!! »

26 marca oddział chirurgii dziecięcej w szpitalu na ul. Szpitalnej odwiedzili niezwykli goście – Roksana Jędrzejewska-Wróbel, prywatnie mama i gospodyni domowa, autorka ponad 20 książek dla dzieci, doktor literaturoznawstwa. Uwielbiająca wszelkie formy recyclingu Gdańszczanka i feministka z upodobaniem jeżdżąca na rowerze wraz z Florką i jej pamiętnikiem.

oddział bajka - GOŚĆIE Z GALAKTYCZNEGO IMPERIUM »

Goście mogą być różni i przybywać z różnych stron świata, niekiedy bywają zaskakujący.
Taki poranek pełen wizyt niezwykłych gości miał miejsce w sobotni marcowy poranek w Szpitalu na ul.Szpitalnej.

Dziś przybyli tam Bohaterowie Gwiezdnych Wojen, którzy w niesamowitych kostiumach pojawiali się na oddziałach dziecięcych razem z Bajkowozem !!!

Przekaż 1% »

Z radością informujemy, że Fundacja Serdecznik otrzymała status organizacji pożytku publicznego.

oddział bajka - tajemnice świata kolorów »

Kreatywnie, zaskakująco, inspirująco. Wszystko o tym, co i jak można zrobić przy użyciu bardzo niekonwencjonalnych materiałów lub wykorzystać te, które pozornie nimi wcale nie są.

oddział bajka - Opowieści Meksyku »

25 i 26 lutego do Szpitala na ulicy Szpitalnej w Poznaniu przybyli opowiadacze baśni i historii, porywając nas swoimi opowieściami do kolorowego Meksyku.