Aktualności

86 Bajkowóz w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza w Warszawie !!! »

86 Bajkowóz - Wędrująca Szpitalna Biblioteka, zamieszkał na warszawskiej Pradze w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza w Warszawie popularnie zwanym "Niekłańska". Opiekunami Bajkowozu zostali pedagodzy Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 282 działającej na terenie szpitala. Opiekunowie Bajkowozu wzieli udział w całodniowym szkoleniu, które odbyło się w Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach pod Warszawą. Po szkoleniu razem ze swoim Bajkowozem przyjechali na teren szpitala.

Cieszymy się, że kolejny Bajkowóz rozpoczyna swoje książkowo-bajkowe wedrówki w warszawskim szpitalu!!!

85 Bajkowóz zamieszkał na stałe w Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach !!! »

85 Bajkowóz - Wędrująca Szpitalna Biblioteka, zamieszkał na stałe w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w LaskachI tym razem Bajkowoz powitały tylko Opiekunki Bajkowozów. W Ośrodku w Laskach odbyło się również szkolenie pedagogów, którzy będą pracować z Bajkowozem na terenie Ośrodka w Laskach i w szpitalu "Niekłańska" w Warszawie.

Dziękujemy za to radosne i pełne entuzjazmu spotkanie. Zabieramy wasz entuzjazm ze sobą do Poznania.

82, 83 i 84 Bajkowóz w szpitalach - 2 w Rzeszowie i 1 w Rymanowie Zdroju!!! »

3 nowe Bajkowozy - mobilne szpitalne biblioteki już wędrują!!!  Dwa zamieszkały w Rzeszowie, a trzeci po sąsiedzku w Rymanowie Zdroju. 2 sierpnia 2020 wyruszyliśmy do Rzeszowa, gdzie po radosnym powitaniu (tym razem z wiadomych względów bez dzieci) odbyło się też tradycyjne jednodniowe szkolenie dla Opiekunów Bajkowozów. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i to niezapomniane pełne entuzjazmu spotkanie!!!

Bajkowozy będą wędrować po Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, po Klinicznym Ośrodku Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II w Rzeszowie oraz po Szpitalu Rehabilitacyjnym "Zimowit" w Rymanowie Zdroju.

Razem to już 84 Bajkowozy w szpitalach dziecięcych Polsce!!!

Trzy kolejne Bajkowozy już w szpitalach dziecięcych !!! »

No i stało się! Trudne pakowanie...trzy dni w drodze... i kolejne trzy Bajkowozy - Wędrujące Szpitalne Biblioteki dotarły do swoich nowych domów. Dwa zamieszkały w Rzeszowie, jeden w Rymanowie Zdroju.                                                    Cieszymy się bardzo!!!
 

Zawieszamy nasze zajęcia plastyczne !!! »

W zwiazku z panującą pandemią, dostosowując się do zaleceń, zawieszamy nasze zajęcia plastyczne.

Będziemy informować o ich wznowieniu lub uruchomieniu zajęć online!!!

Nowy rok 2020 !!! »

Życzymy Wszystkim - Sobie i Wam, pięknego Nowego Roku 2020! Pełnego nowych inwencji, wyzwań i pomysłów. A przede wszystkim realizacji i spełnienia wszystkich nawet największych waszych marzeń!