„LABORATORIUM SZTUKI” NA NOWO PO WAKACJACH

Po dwóch miesiącach letniej przerwy z początkiem września wracamy z naszymi twórczymi zajęciami do 5 poznańskich placówek. Za nami już kilka miesięcy projektu, w tym spotkania z ciekawymi gośćmi oraz wyjście do Muzeum Archeologicznego.

Dofinansowane zajęcia potrwają do końca listopada 2017 roku. Przed nami jeszcze wernisaż wystawy, na której zostaną zaprezentowane prace powstałe w tym roku w 8 grupach. Tegoroczna wystawa odbędzie się w Galerii Atanazego Raczyńskiego w Bibliotece Raczyńskich przy Placu Wolności. Wernisaż zaplanowany jest na 15 listopada. Szczegółowe informacje już niebawem.

Podobnie jak przed wakacjami warsztaty poprowadzą nasze niezastąpione animatorki: Maja Strzelecka, Maria-Magdalena Wawrzyńczyk oraz Natalia Adamczyk.

Przypominamy, że projektem objęliśmy takie placówki z Poznania jak: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących, Szkołę Podstawową nr 82 im. Księcia Przemysła I, Dom Readaptacji Społecznej dla Rodzin Eksmitowanych MARKOT, Dom Readaptacji Społecznej i Noclegownię dla Osób Bezdomnych oraz Dom Pomocy Społecznej na ul. Konarskiego.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania.